WYNIKI IX TURNIEJU WIEDZY PSYCHOLOGICZNEJ

30 czerwca 2020r. odbył się IX Powiatowy Turniej Wiedzy Psychologicznej organizowany przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Lubaczowie we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Lubaczowie. Jego celem jest zachęcanie młodzieży do rozwijania zainteresowań psychologią, pedagogiką i innymi naukami społecznymi, ale przede wszystkim do refleksji nad sobą, człowiekiem, jego możliwościami i relacjami. W bieżącym roku szkolnym literaturę turnieju stanowiła książka “Paradoks czasu” autorstwa Philipa Zimbardo, Johna Boyd’a.
Tegoroczna organizacja turnieju, z uwagi na pandemię COVID-19, nie mogła odbyć się w dotychczasowej formule. Ponieważ młodzież była zainteresowana literaturą psychologiczną podjęto decyzję o jego organizacji w formie online. Do udziału w IX edycji turnieju zgłosili się uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych z powiatu lubaczowskiego: Szkoła Podstawowa w Horyńcu-Zdroju, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wielkich Oczach, Zespół Szkół w Lubaczowie, Liceum Ogólnokształcące w Lubaczowie, Publiczna Szkoła Podstawowa w Łukawcu, Szkoła Podstawowa nr 2 w Lubaczowie, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Młodowie. 22 uczniów wzięło w turnieju online korzystając z platformy testportal.pl. Czas trwania testu wynosił 60 minut. Uczniowie odpowiadali na pytania otwarte i zamknięte wielokrotnego wyboru. Nagrodą główną był smatwatch, ale o wszystkie wato było powalczyć.
Tegoroczny Powiatowy Turniej Wiedzy Psychologicznej wygrały uczennice:
I miejsce – Anna Janczura z klasy VII – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wielkich Oczach
II miejsce – Amelia Pszonka z klasy VII – Szkoła Podstawowa w Horyńcu-Zdroju
III miejsce – Aleksandra Staromiejska z kl. I – Liceum Ogólnokształcące w Lubaczowie
Gratulujemy uczennicom! Gratulujemy wszystkim, którzy zmierzyli się z wyzwaniem turniejowym, którzy zdobyli wiedzę i umiejętności dla siebie!
Zapraszamy do udziału w jubileuszowej edycji turnieju za rok.

Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Lubaczowie

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *