XI TURNIEJ WIEDZY PSYCHOLOGICZNEJ

Do pewnych książek warto wracać… Tak jest i tym razem. Zachęcamy do zagłębienia się w „Inteligencję emocjonalną” Daniela Goleman’a, swoistą drogę, ba – autostradę, do poznania samego siebie!
Jak to się dzieje, że zdolni uczniowie stają się zaledwie przeciętnymi pracownikami, albo że osoby o wysokim ilorazie inteligencji nierzadko z trudem radzą sobie w życiu? Jeśli nawet pytanie to wydaje się banalne, to odpowiedź, którą dokumentują najnowsze badania naukowe, obala dotychczasowe poglądy na ról intelektu w odnoszeniu życiowego sukcesu życiowego. Zależy on bowiem w głównym stopniu od samoświadomości, czyli od kontrolowania własnych emocji, zapału i wytrwałości w dążeniu do celu, a także od zdolności do empatii i umiejętności zachowań społecznych, czyli współczynnika inteligencji emocjonalnej.
Jeżeli więc ktoś Cię zdenerwuje, zestresuje lub zirytuje, a Ty nie masz pojęcia dlaczego tak się stało oraz jak rozwiązać tego rodzaju problem – koniecznie sięgnij po “Inteligencję emocjonalną” – ta pozycja jest dla Ciebie!

Przeczytaj i weź udział w XI Turnieju Wiedzy Psychologicznej 😊

Termin turnieju: połowa czerwca 2022r.
Termin zgłoszenia: 16 maja 2022r.
Organizatorzy: Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna i Starostwo Powiatowe w Lubaczowie
Zgłoszenia: przesyłamy drogą mailową na adres “Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna” poradnia@powiatlubaczowski.pl podając temat: „Zgłoszenie do XI TWP oraz skan zgody rodziców z klauzulą RODO.
Nagroda główna: smartwatch lub czytnik e-book
Szczegóły zostaną podane w czerwcu.

Koordynator Turnieju
DOROTA LUDWICZUK

 

Pliki:

KARTA ZGŁOSZENIA z RODO