Talent Powiatu Lubaczowskiego

W roku szkolnym 2019/2020 nie zostanie przeprowadzone podsumowanie Programu Talent Powiatu Lubaczowskiego.

Odbędzie się tylko przyznanie Wyprawek na studia, o czym poinformowane są szkoły średnie. Jest tam także informacja o procedurze składania wniosków. Sukcesy Uczniów odniesione w bieżącym roku zostaną podsumowane w roku szkolnym 2020/2021. Organizacją Programu zajmie się fundacja powołana przy Starostwie Powiatowym. Jak tylko wyklaruje się możliwość powrotu do zwyczajnych warunków organizacji pracy szkół będziemy informować Państwa o Programie i jego zasadach. Z wielkim uznaniem za pracę i wszelkie sukcesy Uczniów i Ich Opiekunów (Nauczycieli, Instruktorów,Mentorów oraz Rodziców) serdecznie pozdrawiam.

Małgorzata Jachyra-Mazepa, koordynator Programu