X Powiatowy Turniej Wiedzy Psychologicznej

„Profesor Jerzy Vetulani to gawędziarz”  – taka była moja pierwsza myśl po przeczytaniu kilku stron książki Bez ograniczeń. Jak rządzi nami mózg. Ten neurobiolog, neuroentuzjasta zachwyca nie tylko swoją wiedzą, ale i talentem do opowiadania o tym, co trudne, w sposób niezwykle łatwy i interesujący. Książkę czyta się „jednym tchem”, żałuję, że już ją skończyłam. Maria Mazurek, która przeprowadza wywiad z profesorem, tak naprawdę zabiera czytelnika w podróż po ciekawostkach. Na każdej stronie nie wiemy, co nas czeka. Nierzadko autor nas zaskoczy, często zadziwi, rozbawi, a czasem wprawi w zdumienie czy nawet niedowierzanie. Jestem zachwycona tą książką! Nie ze wszystkim się zgadzam, profesor Vetulani bywa kontrowersyjny. Ale jeśli chcecie wiedzieć, pod jakim względem mózg kobiet jest „lepszy” od mózgu mężczyzn, co się w nim dzieje podczas snu albo jak się ma rzecz z uzależnieniem od jedzenia – to na pewno znajdziecie tu odpowiedź. I na wiele jeszcze innych pytań.

Zachęcam gorąco do przyjaźni z książką i sprawdzenia wiedzy w Turniejowym wydaniu.

Termin zgłoszenia: 17 maja 2021r.

Termin turnieju: połowa czerwca 2021r.

Forma: test (prawdopodobnie w wersji stacjonarnej)

Nagroda główna: smartwatch lub czytnik e-book

Skan karty zgłoszenia z klauzulą RODO wysyłamy na adres mailowy poradni: poradnia@powiatlubaczowski.pl z tematem: Zgłoszenie do X TWP

Koordynator Turnieju