Brawa dla uczestników i zwycięzców XI Turnieju Wiedzy Psychologicznej

Tegoroczna edycja turnieju miała miejsce 14 czerwca 2022r., przeprowadzona już tradycyjnie, dzięki uprzejmości Dyrekcji, w Liceum Ogólnokształcącym w Lubaczowie.

Wiodącą pozycją książkową była „Inteligencja emocjonalna” Daniela Goleman’a, wysoko oceniania w komentarzach młodzieży, jako wartościowa, „obowiązkowa” dla każdego, bez względu na wiek. Nad testem pracowali psychologowie poradni: Małgorzata Mach i Dorota Ludwiczuk. Zainteresowani pedagodzy-opiekunowie uczniów oraz sami uczniowie kontaktowali się z koordynatorami turnieju na bieżąco uzyskując informacje o formule turnieju, możliwym udziale uczniów.

Ostatecznie do zmagań o główną nagrodę – smartwatch, przystąpiło 33 uczniów ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z naszego powiatu. Byli to uczniowie:

– Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Baszni Dolnej

– Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wielkich Oczach

– Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Horyńcu-Zdroju

– Szkoły Podstawowej nr 2 w Lubaczowie

– Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Lubaczowie

– Zespołu Szkół im. Gen. J. Kustronia w Lubaczowie

Czołowe miejsca zdobyli:

I miejsce

Amelia Grad – uczennica klasy VIII Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wielkich Oczach

II miejsce

Wiktoria Szpindor – uczennica klasy VIII Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wielkich Oczach

Jagoda Guzek – uczennica klasy VIII Szkoły Podstawowej nr 2 w Lubaczowie

Julia Nazarko – uczennica klasy I Liceum Ogólnokształcącego w Lubaczowie

Kiedy czyta się mądrą książkę – nie można przegrać. Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom turnieju!

Atrakcyjne nagrody rzeczowe: smartwatch, słuchawki nauszne bezprzewodowe, opaska sportowa/smartwatch zostały zakupione dzięki współpracy ze Starostwem Powiatowym w Lubaczowie.

Już dziś ZAPRASZAMY ZA ROK, na kolejną, XII edycję Powiatowego Turnieju Wiedzy Psychologicznej 😊